#StandWithUkraine

Cepuru un šaļļu ideja radās, skatoties simbolisko koncertu pie Kongresu nama 25. februārī un rodoties vēlmei uzvilkt Ukrainas karoga krāsas simboliku.
Pie darinājumu radīšanas apvienojās trīs enerģijas - māksliniece un dizainere Evita PiFe, Norvēģijas latviete Dace un burāšanas entuziaste Liona.

Kāpēc?

Neviens vairs nespēj vienaldzīgi noskatīties uz karu Ukrainā. Sākot no maza bērna zīmējumiem līdz pat Īlona Maska SpaceX Starlink satelītiem - visa rietumu pasaule pauž atbalstu ukraiņiem netaisnīgajā cīņā pret Kremļa kāpurķēdēm.

Ukrainas karoga krāsas ir kļuvušas par brīvības simbolu. Ļaudis tās izmanto, lai paustu savu stingro nostāju #StandWithUkraine un #нетвоине.

Šis ir veids, kā mēs varam būt kopā ar ukraiņiem. Mēs ziedojam savu naudu, savu laiku un savu darbu, lai radītu šīs cepures un tuneļšalles, ko dāvājām Latvijas tautai - tautai ar skanošām balsīm, ko sadzird visi.

Latvijas inteliģences, mākslinieku un radošo balsis skan visskaļāk. Jūs esat tie, kuri runā par kara noziedzīgo dabu, un, kuri apliecina Ukrainas nācijai, ka viņi nakts bunkurā nav vieni #YouAreNotAloneUkraine .

DZIJA - 100% aitu vilnas dzija. 

Trīs sirdis - Evita "PiFe", Dace no Norvēģijas, Ilona "TAGAT". Kuras gāja pret straumi - dāvinot siltumu Latvijas tautai. Mūsu mērķis - SASILDĪT SAVĒJOS, LAI IR SPĒKS DOT UKRAINAI! 

#SLAVAUKRAINE